neděle 30. ledna 2011

sleeping.

RAM spánek. Nené poslední dobou na nic nálada a to je jen díky tomu ošklivému počasí. Se zimou se mi taky ve škole zlapšují známky, protože sem zalezlá doma a učím se, takže se teď můžu pyšnit na obchodce jedničkama a dvojkama z Ekonomiky :-D. Hrozně ráda bych Vám napsala něco vtipnýho, nějakej zážitek, ale jediná vtipná věc, která se mi doma stala je to, že sem snědla bonbony, který nebyly pro mě. :-D.

Už se moc těšim až to sluníčko vyleze, to budou nápady a vůbec bude i víc fotek a vzniknou i nějaké photoshooty, hrozně mě to baví, když je teplo, mám na to takové pěkné šaty a tak. :-)

Rozhodla jsem se, že když je teď čas, tak bych mohla se svým tělem něco dělat, než bude velké teplo a ten svetr budu muset shodit :-D. Takže budu chodit každou neděli plavat tak na dvě hodiny do bazénu. :-) Navíc mě to moc baví.Příště by mohl být článek ve stylu, co používám za kosmetiku a co najdete na mém stole. :-)

Přeju Vám, abyste tu zimu nějak přežili ve zdraví. :-D

3 komentáře:

 1. těším se na článek o kosmetice, i na to, jak to vypadá na tvém stole :D
  a neboj, každý má někdy takovou krizi, že neví co napsat :D

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuju :)
  Pěkné fotky :) Já tedy vůbec nestíhám, takže o návštěvě bazénu si můžu nechat jenom zdát (i když je to perfektní nápad! ;)), na čuení čas taky nemám a vůbec :D

  OdpovědětVymazat
 3. skvělé fotky :) také se nemůžu dočkat slunce, tepla :) těším se na kosmetiku!

  OdpovědětVymazat